Autolakovna Brno
  O nás
  Služby - Nehodovy servis
  Ceník
  Cenový kalkulátor
  Galerie
  Zamestnání
  Kontakt
HLodkaz
  Nabídka služeb
Bazar automobilů
Odtah vozidla
Průmyslové lakování
Lakovací kabina
Ochrana laku
Renovace laku
Karosářské práce
  Galerie
Průmyslové lakování
Lakování automobilů
  KONTAKT
   sipkaProvozovna:
      Tkalcovská 3
      Brno-Střed
   sipkaTel:
       ( +420 ) 774 140 726
       ( +420 ) 774 666 199
   sipkaEmail:
       infoautolakyrna.cz
       galdavidseznam.cz
       galautolakyrna.cz

Lakýrnické práce

Autolakovna Brno


Lakýrnické práce v Brně :

Autolakovna Brno je vhodně situovaná ve středu Brna na ulici Tkalcovská 3. Lakovna se specializuje nejen na lakování karoserie ( autolakýrnictví ) a klempířské práce, ale i na lakování nákladních vozidel a průmyslových zařízení ( např. Lakování MDF , lakování nábytkových dílců , lakovani dýhy , garážová vrata, kuchyňské linky, okenní rolety, plastová okna , lakovaná skla ,teké se zabýváme lakovánim laminátů plastů a daších materiálů ). V naší autolakovně máme mnoho profesionálů, kteří mají bohaté zkušenosti v oblasti lakýrnictví, proto jsme schopni Vaši zakázku s nejvyšší kvalitou zpracovat a následně vyhotovit.

Neváhejte a kontaktujte nás, rádi Vám zpracujeme Vaši nábídku.

 

Lakovna Brno

Samotná provozovna autolakovny v Brně byla založena v roce 2006. K jejímu založení nás vedla nepříliš uspokojivá situace v oblasti trhu opravy laku a karosářské práce osobních automobilů, co do ceny a kvality poskytovaných služeb. Naší hlavní vizí se tak stal zejména osobní přístup, kvalita a rozumná cena. Všechny tyto cíle přímo souvisí i s výběrem partnerů a dodavatelů barevných komponentů či doplňkového materiálu. Nejlepším důkazem jsou naši spokojení zákazníci, kteří se k nám s důvěrou vrací. Pokud je i Vaše vozidlo poškozeno, udělejte si obrázek o ceně zakázky v kalkulátoru a dohodněte si svou návštěvu u nás. Naleznete v nás spolehlivého partnera na více než jen jednu opravu.

 

Lakovani MDF

Vzhledem k stále se zvyšujícímu počtu zakázek jsme se rozhodli razantně posílit kapacitu naší lakovny a v rámci rozvoje svých kapacit jsme přistoupili k rekonstrukci přilehlé haly a vybavili ji dalším potřebným zařízením. Tyto prostory jsme použily na kompletní lakování nábytkový dílců vyráběných z MDF a jiných materiálů. Rychlost a úroveň lakýrnické práce se tím pádem dostala na vyšší úroveň a jsme schopni pojmout větší kapacitu.

 

 

lakovna ceník 

karosářské práce
Mapa | Ceník | Kontakt
Katalog firem - Hledej www.stopa.cz CZIN.eu www.pagerank.cz Autolakovna v areálu ČSAD ( Brno ) - naše recenze Katalog www stránek Katalog-Firem.com
  © 2007 Created by Dee Dee